MONITORING WIZYJNY

Monitoring wizyjny stał się standardem. Myśli się o nim już na etapie planowania nowo powstających osiedli. Ze względu na niezawodność tego rozwiązania, coraz częściej także w już w istniejących budynkach mieszkalnych instaluje się urządzenia monitorujące.<br>

Monitorowanie terenu może zmniejszyć przestępczość w okolicy nawet o 80%. W miejscach zamieszkiwanych przez ludzi w różnym wieku, należących do różnych grup społecznych i kulturowych takie działanie prewencyjne jest kluczowe. Ze względu na wyraźną poprawę bezpieczeństwa, wśród mieszkańców osiedli zdecydowanie wzrosła akceptacja dla instalowania systemów monitoringu wizyjnego.

DOŚWIADCZENIE

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie przekładamy na efektywność. Każdy element instalacji planujemy tak, aby zapewnić jak najlepszą ochronę konkretnego budynku. Dzięki odpowiedniemu doborowi kamer i rejestratorów zapewniamy najwyższe bezpieczeństwo w rozsądnej cenie. Urządzenia CCTV staniały w ciągu ostatnich lat, dlatego nawet w przypadku małego budżetu można sobie pozwolić na ich zakup.

DOBÓR SPRZĘTU

Na rynku dostępna jest szeroka oferta urządzeń wizyjnych i rejestrujących. Jest ona tak bogata, że bardzo trudno jest precyzyjnie określić, który sprzęt sprawdzi się najlepiej w konkretnej sytuacji. Z tej przyczyny warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Dzięki temu można uniknąć pomyłek zarówno związanych z doborem sprzętu, jak i jego późniejszą eksploatacją.

LOCAL SAFE

Przygotowaliśmy specjalny autorski program LOCAL SAFE, w ramach którego oferujemy najlepsze warunki gwarancji na rynku. System monitoringu jest w pełni ubezpieczony. Jeśli któryś z jego elementów ulegnie awarii lub gdy zostanie celowo zniszczony, wymieniamy go na nowy w ciągu 24 godzin od zdarzenia bez naliczania dodatkowych opłat. Zależy nam na tym, żeby każda system był stuprocentowo sprawna, dlatego za każdym razem obejmujemy je pełną gwarancją.