INSTALACJA MONITORINGU

Czym się zajmujemy?

Tworzymy rozwiązania monitoringu wizyjnego, które od 2003 roku służą poprawie bezpieczeństwa mieszkańców osiedli w całym kraju. Specjalizujemy się w instalacji systemów dla potrzeb dużych osiedli i budynków mieszkalnych administrowanych przez największe Spółdzielnie Mieszkaniowe i Zarządców Nieruchomości.

DLACZEGO WARTO INSTALOWAĆ MONITORING?

System monitoringu zmniejsza ryzyko aktów wandalizmu o 75%!
Spółdzielnie i Wspólnoty oszczędzają nawet do kilkuset tysięcy złotych rocznie dzięki zmniejszeniu liczby dewastacji elewacji, wind, drzwi, szlabanów.
Skutecznie odstrasza chuliganów, złodziei, oraz osoby niepowołane.
Budynki wyposażone w monitoring zyskują dzięki preferencyjnym stawkom ubezpieczeniowym. Poprawie ulega też poziom czystości na klatkach i wokół budynków.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie przekładamy na efektywność. Każdy element instalacji dobieramy tak aby zapewnić najlepszą ochronę budynku. Odpowiedni dobór kamer i rejestratorów zapewnia najwyższe bezpieczeństwo w optymalnej cenie.

Instalacja poprzedzona jest szczegółowym projektem wykonawczym, przygotowywanym we współpracy z władzami Spółdzielni i administratorami budynków. Projektowanie rozpoczynamy od ustalenia najbardziej newralgicznych miejsc, w których mogą pojawić się zagrożenia.

Wykorzystujemy jedynie niezawodny i certyfikowany sprzęt - kamery, przewody, dedykowane zasilacze i rejestratory. Wszystkie urządzenia testujemy przed uruchomieniem systemu z zachowaniem surowych kryteriów.

Dajemy najlepsze warunki gwarancji na rynku, jest to nasz autorski program LOCAL SAFE. System jest w pełni ubezpieczony. Jeśli któryś element ulegnie awarii, a nawet gdy zostanie umyślnie zniszczony wymieniamy go na nowy lub lepszy w ciągu 24h bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Inwestora.

Dokładność i porządek - to nas wyróżnia

Dbamy o staranne wykonanie instalacji w najdrobniejszych szczegółach - to one decydują o bezawaryjnym działaniu systemu i bezpieczeństwie mieszkańców. Naszych instalacji nie widać. Nie stosujemy żadnych rurek ani listew.

Wszystkie przewody prowadzimy metodą podtynkową co skutecznie uniemożliwia ingerencję osób niepowołanych, a ponadto nie wpływa na estetykę budynku. Nasi instalatorzy nie pozostawiają po sobie śladu. Wszystkie prace prowadzone są z najwyższą starannością, a wszelkie zabrudzenia są na bieżąco sprzątane. Po zakończeniu instalacji ponownie wszystkie powierzchnie są dokładnie sprzątane i odkurzane. Wszystkie ściany doprowadzone są do stanu sprzed rozpoczęcia prac.

Każda instalacja objęta jest 24 miesięczną gwarancją zawierającą w sobie wszystkie czynności związane z utrzymaniem stuprocentowej sprawności systemu.

Natychmiast usuwamy wszelkie awarie systemu (również te powstałe wskutek aktów wandalizmu). Od początku naszej działalności ściśle współpracujemy z POLICJĄ w ramach przygotowywania materiałów dowodowych, nasze nagrania zawsze były uwzględniane w materiale dowodowym i wielokrotnie przyczyniły się do ujęcia sprawców. W ramach programu LOCAL SAFE nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za zniszczenia powstałe w wyniku aktów wandalizmu. Naszym zadaniem jest wykonać system odporny na dewastacje, za który w pełni ręczymy.

Jeśli którekolwiek z urządzeń zostanie uszkodzone, w ciągu 24h wymienimy je na nowe bez żadnych dodatkowych kosztów.

ZADZWOŃ - PRZYJEDZIEMY, DORADZIMY POKAŻEMY JAK DZIAŁA!Local Network Monitoring
ul. Krasnobrodzka 11
03-214 Warszawa

telefon: 22 299 12 23
biuro@localnetwork.com.pl

OFERTA

- najlepszy sprawdzony sprzęt, wysoka jakość obrazu, niska awaryjność
- pełna gwarancja i ubezpieczenie na wszystkie elementy systemu (podstawowa 24 miesiące, rozszerzona 36 miesięcy)
- program Local Safe - w przypadku zniszczenia sprzęt wymieniamy na nowy bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów
- krótki czas reakcji w przypadku wystąpienia awarii
- przygotowanie materiałów dla potrzeb organów ścigania

- pełna funkcjonalność systemu wraz z konserwacją rozliczane w modelu abonamentowym (bez konieczności ponoszenia opłaty instalacyjnej)
- elastyczna umowa podpisywana na 24 lub 36 miesięcy
- ubezpieczenia i wszystkie opcje serwisowe wliczone w cenę - program Local Safe - w przypadku zniszczenia sprzęt wymieniamy na nowy bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów
- przygotowanie materiałów dla potrzeb organów ścigania
- rozwiązanie tańsze niż kredyt bankowy
- po zakończeniu umowy system przechodzi na własność zamawiającego
- atrakcyjna cena konserwacji systemu po zakończeniu abonamentu